G.Skill | 32 Kit (16GBx2) GB | DDR4 | 3000 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3000C16D-32GISB
- Saadavus: 5
-
283€
G.Skill | 32 Kit (16GBx2) GB | DDR4 | 3000 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross weight | 0.067 kg |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 Kit (16GBx2) GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3000 MHz |
| Net weight | 0.047 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3724 pc(s) |
| PET | 20.00 g |
| Producer | G.Skill |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000232 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill 32 kit 16gbx2 gb ddr4 3000 mhz pcserver registered no ecc no, f4-3000c16d-32gisb, gskill, malud

